Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
21 maja 2024, Donata, Jana, Kryspina
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

Nic dwa razy się nie zdarza… czyżby?

Nic dwa razy się nie zdarza… czyżby?
Zobacz co wydarzyło się w Lublinie w ostatni weekend i co stanie się w Warszawie 11 i 18 lutego!

W przypadku sukni ślubnej, możecie mieć pewność, że okazja do jej założenia zdarza się więcej niż tylko RAZ w życiu. W Lublinie, w ostatni weekend 4 lutego, na wyjątkowym balu pojawiło się wiele sukni ślubnych i wiele zakochanych par - to było After Wedding Party 2012, które odbyło się po raz pierwszy w Lublinie.


Nastrój mimo niskiej temperatury na zewnątrz osiągnął w Hotelu Lulinianka zenitu. Wspaniała muzyka oraz atrakcje wieczoru uświetniły ten karnawałowy bal. Goście mieli okazję uczestniczyć w zabawie połączonej ze szkoleniem oraz prezentacją win, dzięki Wine Casino, a także w pokazie kreacji koktajlowych Eveline Style i bielizny Bravissima. Jak donosi Kurier Lubelski: "Sobotnie After Wedding Party było pierwszą tego typu imprezą w Lublinie. - Pomysł jest naprawdę świetny i prawdę mówiąc szukaliśmy czegoś takiego już od dłuższego czasu ale w naszej okolicy nikt czegoś takiego nie organizuje. Najbliżej mieliśmy właśnie do Lublina - stwierdzają Jadwiga i Piotr Wadowscy, którzy na co dzień mieszkają pod Katowicami. - I chociaż jest to nasz pierwszy tego typu bal to na pewno nie ostatni." Trzymamy za słowo!
Do końca karnawału zostały jeszcze 2 weekendy - już wiecie co wtedy robicie? Zapraszamy na kolejne bale w strojach ślubnych w Warszawie: 11 i 18 lutego 2012 w Hotelu Polonia Palace.
Szczególne podziękowania należą się Pani Marzenie Holko-Piwowarskiej, która jest lokalnym organizatorem imprezy w Lublinie i pierwszym licencjonowanym partnerem After Wedding Party. Dziękujemy i GRATULUJEMY sukcesu!

Więcej informacji na www.AfterWeddingParty.pl

Bal After Wedding Party to unikalna i jedyna taka w Polsce impreza. To wyjątkowa okazja, by wkroczyć w karnawał, tańcząc w strojach ślubnych na parkiecie w bajkowej scenerii, delektując się propozycjami szefa kuchni Hotelu Polonia Palace. W programie imprezy między innymi polonez na rozpoczęcie imprezy, wspólne grupowe zdjęcie, profesjonalny fotoreportaż i indywidualne sesje photobooth, występy taneczne i konkursy z nagrodami.
Na imprezę organizowaną przez firmę Fajne Wesele przychodzą pary, które mają ochotę ponownie założyć swoje stroje ślubne oraz udać się na spektakularny bal. W imprezie mogą wziąć udział zarówno pary, które pobrały się kilka miesięcy temu, jak i kilkanaście lat temu. Obowiązują na niej bezwzględnie stroje ślubne.


To czwarta edycja balu After Wedding Party. Impreza już na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń w Warszawie i w całej Polsce. Odbywa się w Polsce od lutego 2009 roku i stała się wydarzeniem medialnym o ogólnokrajowym zasięgu. Relacje i zapowiedzi pojawiały się w wielu mediach, między innymi w DDTVN, TVN Uwaga, Panoramie TVP2, programie „Pytanie na śniadanie TVP2”, „Gazecie Wyborczej”, „Dzienniku”, w Radio Kolor, Radio TOK FM, Radio Złote Przeboje, Radio Eska. Relacje w mediach, galerie zdjęć i więcej informacji o imprezie dostępne na stronie: www.AfterWeddingParty.pl


 
 


Patronaty medialne:Strona: 1

<- Wstecz Do góry