Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
19 lipca 2024, Wincentego, Marcina, Wodzisława
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

Bo w świetle jest magia !!!
Dekoracje sal, restauracji  i lokali przeważne kojarzą się  z  zwiewnymi  tiulami i  stosami balonów. Obrusy do samej ziemi,  kolorowy tiul  delikatnie drapowany na stołach, wazony z kompozycjami kolorowych kwiatów, świeczki…  i dekoracja
gotowa.
Ślub na wyspie wielu imion
Legenda głosi, że po wygnaniu z raju Adam i Ewa znaleźli tu schronienie. Arabscy kupcy nazwali ten ląd Krajem Szczęśliwych Niespodzianek, inni - ze względu na położenie - określali go Łzą Indii. Później znany był jako Cejlon. Współczesna nazwa kraju Sri Lanka ma swój rodowód w eposie Ramajana i oznacza Olśniewającą Wyspę.
Targi ślubne

Festiwal to świetna okazja, by zapoznać się z ofertą 250 najlepszych, sprawdzonych, polecanych pocztą pantoflową firm, które dbają o oprawę ślubnej uroczystości. Od producentów sukni i akcesoriów ślubnych, przez florystów, dekoratorów, wizażystów, aż po kamerzystów i cukierników.

Akademia Udanego Ślubu

Portal Wesele.amr.pl objął Patronat Medialny nad Akademią Udanego Ślubu.

To Ślubne warsztaty dla narzeczonych, gdzie dowiesz się, jak samodzielnie zorganizować wspaniały ślub!


 

Bezalkoholowe wesele
"O Jezu...! Śniło mi się, że jestem na bezalkoholowym weselu" to sławny tekst z polskiego filmu „Wesele", sen ten został uznany za najgorszy koszmar. W dzisiejszych czasach bezalkoholowe wesela są popularne w wielu krajach. Moda ta powoli wkracza również do Polski.
Buty ślubne - zakup Panny Młodej
Buty ślubne są bardzo ważnym dodatkiem stroju Panny Młodej. Dlatego też nie należy ich zakupu odkładać na ostatnią chwilę. Buty ślubne muszą być nie tylko eleganckie ale przede wszystkich wygodne. W nich bowiem Panna Młoda przetańczy najpiękniejszą i najważniejszą noc swojego życia Panna Młoda na zakupach przed ślubem może popełnić kilka błędów więc aby nie popełnić gafy należy pamiętać o kilku ważnych punktów kupowania butów ślubnych.
Dobre rady zawsze w cenie

Termin ślubu zbliża się wielkimi krokami. Wszystko załatwione, zapięte na ostatni guzik. Ale czy da się przewidzieć każdą sytuację? Raczej nie….

Oto kilka rad, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

"tak" w plenerze
Każda para, która decyduje się na zawarcie ślubu, marzy o tym, by to właśnie ich uroczystość na zawsze zapadła w pamięć zaproszonym gościom. Jak jednak wyróżnić się z całej kolejki białych sukien czekających w kolejce do kościoła, w którym termin rezerwowało się z dużym wyprzedzeniem?
Przedślubny niezbędnik
Zaręczyny za nami. Szczęście aż zapiera nam dech w piersiach. Nie możemy doczekać się tego wyjątkowego dnia w życiu, gdy wypowiemy sakramentalne „Tak!”.
Jednak, by dzień ten okazał się prawdziwie radosny, czeka nas wcześniej szereg prac do wykonania. Dowiedz się zatem, co zrobić, by wszystko zostało zapięte na ostatni guzik, a przygotowania nie okazały się drogą przez mękę.
Czekoladowe prezenty dla weselnych gości
Coraz częściej można spotkać się z nowa modą weselną. Otóż gościom weselnym Państwo Młodzi wręczają... bombonierę. Jest to pewien rodzaj podziękowania za towarzyszenie młodej parze podczas zaślubin.
Ślub w plenerze
Wiele par chce, aby ich ślub i wesele było oryginalne, zapamiętane przez gości jako niezwykłe. I takie może być. Wystarczy pomyśleć nad ... ślubem w plenerze. Do zielonego zacisznego ogrodu prowadzi czerwony dywan. W zieleń kwiatów wkomponowane są stoły i krzesła, w tle słychać kwartet smyczkowy...
Dom weselny – czyli od czego zacząć, gdy planujemy wesele?
W dzisiejszych czasach organizacja ślubu czy wesela nie jest taką prostą sprawą jak może się wydawać. Ktoś kto miał już doświadczenia w tej sferze lub choćby słyszał od znajomych wie, że aby zorganizować wymarzone wesele, należy je zaplanować z dużym wyprzedzeniem.
Weryfikacja usług kompleksowej organizacji Ślubów i Wesel
Na polskim rynku istnieje wiele firm zajmujących się kompleksową obsługą ślubów i wesel. Jednak nie wszystkie spełniają minimalne warunki aby móc mianować się profesjonalnymi konsultantami ślubnymi.
Moda na dinozaury motoryzacji
Polskie, coraz rzadsze na naszych drogach samochody marek naznaczonych inżynieryjną myślą PRL coraz częściej wiozą nowożeńców do ślubu.
Muzyka na weselu
Muzyka na weselu to jeden z najistotniejszych elementów. Dzięki dobrze dobranemu repertuarowi można spowodować, że goście wyjdą z uroczystości zadowoleni.
Przebieg wesela
W momencie kiedy Młoda Para opuszcza kościół lub Urząd Stanu Cywilnego, goście kierują się do miejsca w którym odbywa się przyjęcie weselne...
Terminarz ślubny
12-8 Miesięcy przed ślubem
Ustalić przybliżoną datę ślubu, warto także pomyśleć o ewentualnej podróży poślubnej (miejsce, czas, wizy, wymagane szczepienia), wstępnie porozmawiać o urlopie w zakładzie pracy....
Dekoracja sali i rozmieszczenie gości
Miejsce Waszego wesela zależy w zasadzie od możliwości finansowych. Nadal przodują wielkie przyjęcia weselne, ale nie są one przecież obowiązkiem...
Zaproszenia ślubne
Dobrze dobrane zaproszenia ślubne to istotny element przygotowań do tego najważniejszego w życiu dnia. Dowiedz się wszystkiego na temat doboru zaproszeń, ich przygotowywania oraz przekazywania gościom.
Jak rozsadzić gości weselnych ?
Przygotowania weselne dobiegają końca – sala wybrana, godzina na Mszę Ślubną zarezerwowana, suknia wisi już na wieszaku… I kiedy wydaje się, że wszystko już dopięte na ostatni guzik, pojawia się ostatni problem, z którym każda Para Młoda musi się zmierzyć – rozsadzenie gości weselnych.Strona: 1 2

<- Wstecz Do góry