Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
21 maja 2024, Donata, Jana, Kryspina
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

Życie razem na odległość
Niby ze sobą, ale oddzielnie. Łączy ich wiele: miłość, porozumienie, przyjaźń, więzy małżeńskie, czasem też dzieci. Ale gdy decydują się żyć z dala od siebie, wchodzą między nich elementy, które dzielą. Odległość nie zawsze bywa tą najważniejszą z przyczyn. Związki na odległość są bardzo powszechne. Polacy często emigrowali za chlebem, decydując się na rozłąkę z rodziną.
Przesądy ślubne
Nie trzeba wierzyć, ale można się zabawić czytając o przesadach związanych z dniem ślubu oraz przyjęciem weselnym. Wszystkie przesądy tak jak i zwyczaje ślubne mają służyć szczęściu, bogactwu, zdrowiu a także wiecznej miłości.
Odchudź swojego faceta
Patrzysz na swojego ukochanego i widzisz, że mu przybyło tu i ówdzie. Coraz więcej koszul nie dopina się na brzuchu, spodnie wiszą nieużywane na wieszaku, a pasek jest zapinany na ostatnią dziurkę. Miejsce starych rzeczy zajmują nowe. Nie trzeba Cię przekonywać, że nadmierna tusza jest nie tylko nieestetyczna, ale także szkodliwa dla zdrowia. Nie wspominając o tym, że jego nowe rzeczy zaczynają niebezpiecznie wkraczać do Twojej połowy szafy. Już wiesz, że to najwyższa pora, aby go odchudzić.
Mój facet jest niższy ode mnie
Było już prawie ciemno, kiedy z daleka zobaczyłam wysoką kobietę z czułością obejmującą niedużego chłopca. Gładziła go po włosach, całowała w czoło. Matka? Nie, chyba za młoda. Byłam za daleko, żeby ocenić, w jakim kobieta jest wieku, ale była modnie ubrana i zgadywałam, że musi być młoda. Kto to zatem? Kuzynka, ciotka, siostra? Odpowiedź przyszła sama, gdy kobieta pochyliła się nad chłopcem i pocałowała go w usta. Długo i namiętnie. To para: chłopak i dziewczyna wyższa o głowę od niego.
Uciekły sprzed ołtarza
Rozmyślenie się w sprawie zamążpójścia tuż przed ślubem nie jest tylko fikcją wymyśloną na potrzeby komedii romantycznej “Uciekająca panna młoda” z Julią Roberts. Nie tak rzadko zdarza się, że kobiety tuż przed wyznaczoną datą ślubu zmieniają decyzję i odwołują wcześniejsze deklaracje. Niekiedy przybiera to spektakularny wymiar, gdy ucieczka przed przyszłym mężem dokonuje się w kościele lub urzędzie stanu cywilnego.
Zanim zamieszkacie ze sobą...
Było sielsko. Najpierw randki, na których zachwyciliście się sobą. Potem wspólne wakacje, kiedy nieznane wam przyzwyczajenia partnera traktowaliście z pobłażliwym uśmiechem. Zamieszkaliście razem i... katastrofa! Zastanawiacie się, jak to znieść.
Podziękowanie dla rodziców a zespół na wesele
Podziękowanie dla rodziców jest bardzo ważnym elementem wesela. Przez całą noc trwania imprezy, to Wy jako młodzi jesteście najważniejsi. Poza tą jedną chwilą. Wtedy jest czas, aby podziękować, złożyć życzenia i powiedzieć coś miłego Waszym rodzicom. Można także wręczyć im symboliczny upominek. To na Was, jako młodych, spoczywa odpowiedzialność za to, jak będzie wyglądać ta chwila.
Kryzysu nie będzie !!!

"Ile lat już jesteście ze sobą? 5? Niedługo przyjdzie kryzys, zawsze tak jest..." słyszę złowrogą przestrogę od przyjaciółki z dzieciństwa. To samo zresztą mówiła mi już dwa lata temu.

Statystyki przemawiają na korzyść jej teorii. Rzeczywiście w moim otoczeniu wśród 23-25-latków 4 pary na 7 rozstały się po dwóch lub pięciu latach. Ale czy tak rzeczywiście musi być?

Nadchodzi gorąca jesień z nowościami w Obsessive
Seksowne haleczki idealne na wieczór we dwoje i dwa pomysły na to, aby noc trwała dłużej. Najnowsze propozycje marki Obsessive dostępne od września sprawią, że krew w żyłach popłynie szybciej.
Wpadki ślubne
Wśród rodziny, przyjaciół, sąsiadów można usłyszeć wiele historii ze ślubnych oraz weselnych uroczystości pokazujących klasyczne, a czasem bardzo oryginalne przypadki złośliwości rzeczy martwych, jak również nieświadome nietakty ze strony ludzi.
Rocznice ślubu
Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Stąd zapewne kolejne rocznice ślubu doczekały się swoich nazw. Od bawełnianej po diamentową - są doskonałą okazją do świętowania we dwoje.
Róże na bukiet ślubny - Od historii po symbolikę
Kwiat róży jest niepodważalnym symbolem miłości. Dowód na to pojawia się już w Antyku, gdzie róże były symbolem Afrodyty, bogini miłości. Już od końca średniowieczna ludzie właśnie za pomocą tego kwiatu wyrażali swe uczucia, a uprawiane są od starożytności, kiedy to ogrody różane nazywane były rosariami.
Zmysłowość w prezencie
Grudzień to miesiąc, którego nazwę z powodzeniem można by zmienić na `prezentownik` czy `podarunkownik`, bowiem ogarnia nas wtedy prawdziwe prezentowe szaleństwo. O ile jednak sama idea wręczania prezentów jest miła, słuszna i przyjemna, o tyle wybór niespodzianki nierzadko przyprawia o zawrót głowy. Bo jak odnaleźć się w gąszczu przedmiotów mniej lub bardziej użytecznych, mniej lub bardziej wyrafinowanych, mniej lub bardziej drogich? Co wybrać dla ukochanej? Czym ją zaskoczyć?
Aforyzmy o małżeństwie
Aforyzm to zwięzła, lapidarna wypowiedź zwykle zawarta w jednym zdaniu. Wyraża ogólna prawdę filozoficzną lub moralną w sposób zaskakujący i błyskotliwy, czasem bywa kąśliwa.
Czekoladowe zabiegi pielęgnacyjne
Czekolada jest świetnym antydepresantem, dzisiaj wykorzystywanym również w salonach kosmetycznych jako broń, która dzięki swoim właściwościom odżywczym i nawilżającym, oraz zawartości antyoksydantów, polifenoli i garbnika jest w stanie przeciwdziałać starzeniu się skóry.
Ach, co to będzie za ślub
Zwieńczenie związku, kolejny punkt w programie życia, chwila, w której klamka zapadła? Tak beznamiętnie mówią o ślubie ci, którzy są chwilę przed lub chwilę po ceremonii. Ale kiedy głębiej podrążysz temat, okazuje się, że ślub jest dla nich najważniejszym dniem w życiu.
Dlaczego bierzemy ślub?
Coraz częściej nie chcemy słyszeć o ślubie. Dlaczego wybieramy wspólne życie, ale bez zawarcia związku małżeńskiego?
Manewry miłosne
Jak poderwać kobietę? Jak uwieść mężczyznę? Potrzebne są przemyślany plan, czerwone róże i romantyczna sceneria? A może wszystko dzieje się samo? Dwie pary opowiedziały o pierwszych dniach swojej znajomości. Kobiety po kobiecemu, mężczyźni po męsku.
Rzuć palenie przed ślubem
Jesteś palaczem lub Twoja Miłość pali? Chcesz, by uwolniła się od palenia zanim staniecie na ślubnym kobiercu? Żaden problem!
Czy można znaleźć męża przez internet?
Aż jedenaście milionów Polaków wchodzi do internetu. Chcą sprawdzić, co nowego w świecie, poszukać ważnych informacji do nauki czy pracy, wreszcie - spotkać bratnią duszę. Połowa chciałaby trafić na przyjaciela, co czwarty - znaleźć partnera na kilka dni, miesięcy czy lat, co dziesiąty - odszukać swoją druga połówkę.Strona: 1 2

<- Wstecz Do góry