Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
11 sierpnia 2022, Aleksandra, Lukrecji, Włodzimierza
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

Wyjazdy zagraniczne

Podróż poślubna w ciepłych krajach? Może jednak coś chłodniejszego? Nadmorskie plaże czy góry? Dowiedz sie gdzie najczęściej wykupują podróże poślubne państwo młodzi i jakie wyjazdy są aktualnie na topie?

Modnym krajem na spędzanie naszego wolnego czasu jest Chorwacja ze słonecznymi plażami, ciepłym Morzem Adriatyckim i pięknymi górami. Wielbiciele zabytków znajdą tu wiele ciekawych budowli z czasów rzymskich i greckich. Infrastruktura turystyczna jest bardzo dobrze rozwinięta. Najczęściej odwiedzane regiony to Istria i Wybrzeże Dalmatyńskie. Sezon trwa od kwietnia do października.

Innym często odwiedzanym krajem jest Grecja. Tu można znaleźć odludne plaże na otaczających ją wysepkach (jest ich aż 160), a także luksusowe kurorty. Nie brakuje także zabytków owianych legendami jak wyrocznia w Delfach, Partenon i wiele innych. Warto wiedzieć, iż latem odbywają się w Grecji festiwale na dziedzińcach starych zamków i nie tylko, gdzie występują aktorzy teatralni z całego świata. Sezon trwa od końca czerwca do końca sierpnia, wtedy są tu największe upały. Najczęściej odwiedzanym miejscem są Ateny, stolica Grecji.

Od jakiegoś czasu bardzo modne stały się wyjazdy do gorącej Tunezji z pięknymi plażami i niekończącą się pustynią. Warto zobaczyć piękne zabytki z czasów rzymskich, choć zachowało się ich niestety niewiele. Istotą, która przyciąga masę turystów są jednak plaże z gorącym piaskiem, ciepłe morze i niebo bez chmur gwarantując wspaniały wypoczynek i relaks. Szczyt sezonu trwa tutaj od lipca do sierpnia.
Najbardziej obleganym przez turystów jest region Sharm El Sheikh w Egipcie.

Zapraszamy do zapoznania się z ważnymi i przydatnymi informacjami dotyczącymi regionów i krajów na całym świecie. Znajdują się tam opisy atrakcji, historii czy przysmaków kulinarnych.
Strona: 1

<- Wstecz Do góry