Wesele i  ślub - Portal weselny - Porady, ciekawostki, baza firm.
11 sierpnia 2022, Aleksandra, Lukrecji, Włodzimierza
STRONA GŁÓWNA REKLAMA REGULAMIN PRACA KONTAKT PARTNERZY NEWSLETTER
ARTYKUŁY
moda ślubna
wydarzenia
prasa ślubna
formalności
obyczaje
organizacja wesela
koszty ślubu
wieczór kawalerski
wieczór panieński
podróż poślubna
księga imion
ciekawostki
kulinarnie
zabawy weselne
sondaże

BAZA FIRM
suknie ślubne
akcesoria ślubne
bielizna ślubna
catering
cukiernie
dekoracje weselne
fotografia
garnitury
jubilerzy; biżuteria
konsultanci ślubni
kwiaciarnie
limuzyny
noclegi
obuwie ślubne
oprawa muzyczna
podróż poślubna
prezenty ślubne
przewóz gości
restauracje
salony fryzjerskie
salony kosmetyczne
szkoły tańca
trunki i napoje
videofilmowanie
zaproszenia
USC

GALERIE śLUBNE
Suknie ślubne
Garnitury
Bielizna
Limuzyny
Biżuteria
Fotografia ślubna
Bukiety ślubne

OGŁOSZENIA
sprzedam
kupię
dam zamienię

Wyjazdy krajowe

Szukając pięknych miejsc i urokliwych zakątków na najbardziej romantyczną podróż w życiu wcale nie trzeba wyjeżdżać za granicę. W Polsce jest wiele miejsc nieodkrytych jeszcze przez tabuny turystów, miejsc w których spędzimy najpiękniejsze chwile w życiu. Idąc za słowami „Cudze chwalicie, swego nie znacie” proponujemy podróż po Polsce.
Jednym z takich miejsc są Mazury z pięknymi jeziorami, otoczone zielenią oraz lasami. Dla miłośników zabytków jest wiele atrakcji (m.in. bunkry w Mamerkach, w Giżycku twierdza Boyen, jeden z nielicznych na świecie mostów obrotowych, w Mikołajkach Muzeum Reformacji, Ryn średniowieczny zamek, Węgorzewo Kanał Mazurski i wiele innych),  można także wypożyczyć  jachty lub skorzystać z kursów nurkowania.

Jeżeli nie jesteśmy zwolennikami wody zawsze możemy wybrać góry. W Polsce jednym z najpopularniejszych miast górskich jest tatrzańskie Zakopane, jak by nie było największy ośrodek turystyki górskiej w Polsce, zimowej oraz letniej. To właśnie po tatrzańskich Krupówkach spacerują ludzie z całego świata. Baza noclegowa jest doskonale rozwinięta, znajdziemy tam pensjonaty, hotele, a także kwatery prywatne takie jak komfortowe wille czy domki. Również gastronomia jest świetnie rozwinięta, z pewnością zakosztujecie tam wyśmienitej góralskiej kuchni Zakopane posiada wiele atrakcji turystycznych i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.Możemy także odwiedzić  np. Karpacz w Sudetach, który jest idealnym miejscem dla tych co lubią aktywny wypoczynek, czyli: turystykę pieszą, rowerową, wspinaczkę, narciarstwo, snowboard czy bungee jumping.
Gdy zdecydujemy się na spędzenie podróży poślubnej z dala od zanieczyszczeń możemy wybrać karpacką Krynicę, której skład powietrza jest wolny od zanieczyszczeń, a samo miasto jest bogate w wody mineralne stosowane w leczeniu licznych schorzeń.
Nie możemy oczywiście pominąć naszego wspaniałego morza, jeśli chodzi o cudowne chwile miesiąca miodowego. To tam czekają nas wspaniałe plaże, morze i niezapomniane zachody słońca. Każdy turysta z pewnością nie będzie się tu nudził. Historię ziemi zachodniopomorskiej przybliży w Kołobrzegu Muzeum Oręża Polskiego. Baza turystyczna jest bardzo dobrze rozwinięta, gdyż jest ona jednym z podstawowych środków utrzymania dla miasta, poza istniejącym uzdrowiskiem.
Innym pięknym miastem są Międzyzdroje z dziką przyrodą i pięknym krajobrazem. Dodatkową atrakcją są wydarzenia kulturalne jak festiwal filmowy (od 1997 roku) dzięki czemu  miasto stało się filmową stolicą Polski, a także festiwal chóralny (od 1965 roku ).
Kolejnym znanym i często odwiedzanym miastem nadmorskim jest Świnoujście, położone na krańcu północno-zachodniej Polski. Jest to jedyne miasto w Polsce położone na kilkudziesięciu wyspach. Centrum turystyczne znajduje się na wyspie Uznam, gdzie są jego główne ośrodki turystyczno-uzdrowiskowe. Z kolei główna droga międzynarodowa znajduje się na wyspie Wolin, na której również znajdują się największe zakłady związane z gospodarką morską, terminal promowy, a także wszystkie węzły komunikacyjne. Ze względu na swoje położenie miasto posiada doskonałe warunki dla rozwoju turystyki, gdyż terminal promów zapewnia stałe połączenie ze Szwecją i Danią.
Poza tymi miastami jest jeszcze wiele innych, o których można pisać w nieskończoność, które są bardzo atrakcyjne i w których z pewnością możemy spędzić wspaniałe i niezapomniane chwile naszej podróży poślubnej.

Także nie martwcie się jeżeli nie będziecie mogli spędzić waszego miesiąca miodowego  w Tunezji, Grecji, gorącej Italii czy innym egzotycznym miejscu, bo w naszym kraju znajdziecie wiele cudownych miejsc, których z pewnością po odwiedzeniu nie zapomnicie.

Nam jedynie pozostaje życzyć wam odpowiedniego wyboru i spędzenia niezapomnianych chwil waszego miesiąca miodowego w wybranym przez was miejscu.
Strona: 1

<- Wstecz Do góry